Azoty: Związkowcy mówią "dość"! Domagają się podwyżek Przedstawiciele kilku organizacji związkowych, działających w Grupie Azoty Puławy, skierowali do władz spółki pismo, w którym domagają się dla pracowników podwyżek, wypłaty premii z okazji Dnia Chemika oraz nagrody jubileuszowej.
- Jeśli Grupa Azoty dysponuje niemal 100 milionami złotych na zewnętrzne (...)
Azoty: Związkowcy mówią "dość"! Domagają się podwyżek Przedstawiciele kilku organizacji związkowych, działających w Grupie Azoty Puławy, skierowali do władz spółki pismo, w (...)