Stal Poniatowa w połowie stawki, porażka ze Startem

Stal Poniatowa w połowie stawki, porażka ze Startem - Zdjęcie główne

Sport Piłkarze Stali Poniatowa sezon 2022/2023 zakończyli w połowie stawki w grupie mistrzowskiej. W ostatnim spotkaniu ulegli Startowi Krasnystaw 1:2.

Mecz dużo lepiej rozpoczęli goście z Poniatowej, którzy za sprawą Damiana Ścibiora objęli prowadzenie. Chwilę później wyrównał jednak Dominik Skiba, który wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Kryspinie Florku. Nieco ponad dziesięć minut później zwycięską bramkę zdobył Aliba Antonio Lando, który przesądził o zakończeniu sezonu przez Start Krasnystaw na trzecim miejscu w tabeli grupy mistrzowskiej.

Start Krasnystaw - Stal Poniatowa 2:1 (2:1)

Bramki: Skiba 21` (k), Lando 32` - Ścibior 16`.

Stal: Pyśniak - Wlizło, Pyda, Kędra, Kucharczyk (86` Radziejewski), Juchna (65` Tkaczyk), Skrzypek (90` Sowiński), Poleszak, Gąsiorowski (65` Parada), Ścibior, Baran (65` Wrzyszcz).

Żółte kartki: Pyśniak, Gąsiorowski, Takczyk.

Sędziował: Filip Ścioch (Biała Podlaska).