Reklama

Reklama

Gmina Puławy: Dyrektor SP w Zarzeczu wybrany

Opublikowano: 8 kwietnia 2021 10:06
Autor: DK | Zdjęcie: DK

foto DK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje puławskie Znamy już wynik konkursu na nowego dyrektora Szkoły Podstawowej im. Bartosza Głowackiego w Zarzeczu. Od września placówką prawdopodobnie pokieruje Andrzej Turlewicz, który przez pewien okres zastępował Iwonę Krzyżanowską.

Reklama

Iwona Krzyżanowska zarządza placówką od 2011 r. Od czerwca 2019 r. do marca 2021 r. obecna dyrektor była się na zwolnieniu lekarskim w związku z wydarzeniem sprzed dwóch lat. Przed wycieczką szkolną pani dyrektor nie poddała się badaniu na trzeźwość. Jak tłumaczyła nam dłuższa przerwa w pracy spowodowana była depresją. Przez ten czas jej obowiązki pełnił Andrzej Turlewicz. Kilka tygodni temu gmina Puławy ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora SP w Zarzeczu. Iwona Krzyżanowska postanowiła nie przystępować do konkursu ze względu na dawną sytuację. Termin składania aplikacji minął 10 marca, a do urzędu zgłosił się jeden kandydat. Komisja konkursowa powołana przez wójta przeprowadziła z nim rozmowę i zarekomendowała go na stanowisko szefa placówki. Ale to, czy przejmie gabinet po Krzyżanowskiej będzie zależeć od decyzji wójta. Kandydat na  dyrektora uczy w szkole WF-u oraz prowadzi zajęcia świetlicowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 dni temu | ocena +3 / -0

    Loli

    Właściwy człowiek na odpowiednim miejscu. Bardzo dobrze wybór na stanowisko dyrektora.

  • 2 dni temu | ocena +2 / -0

    Ibot

    Krzyżanowska nie przystąpiła do konkursu ponieważ nie miała oceny pracy.