Reklama

Reklama

Gm. Baranów: Drogo za remonty dróg

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Dominik Kęsik

Gm. Baranów: Drogo za remonty dróg - Zdjęcie główne

Jedna z dróg w Baranowie | foto Dominik Kęsik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje puławskie Ogłoszony przez włodarzy gminy przetarg , który miał wyłonić wykonawcę remontu gminnych dróg zakończył się niepowodzeniem. Powód? - tak wysokich cen urzędnicy się nie spodziewali, dlatego zamierzają powtórzyć postępowanie.

Reklama

Chodzi o przebudowę dróg gminnych w Czołnie, w Śniadówce i Łysej Górze. Prace mają zostać przeprowadzone na odcinkach o łącznej długości 4,73 km. Poza nową nawierzchnią jezdni, pobocza mają zostać utwardzone tłuczniem, powstaną perony autobusowe, zostaną ustawienie bariery ochronne. Gmina na początku marca wystartowała z przetargiem, który miał wyłonić wykonawcę, bądź wykonawców zadania. Do 23 marca wszystkie zainteresowane firmy mogły wysyłać swoje oferty. Włodarze Baranowa zamierzali przeznaczyć na remont dróg 4,461 mln zł, ale wszyscy wykonawcy zażyczyli sobie więcej (od 5,1 mln zł do 6,5 mln zł). W związku z tym gmina Baranów musiała unieważnić przetarg. Jak tłumaczy wójt Mirosław Grzelak zostanie on powtórzony, prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu ogłoszenie ukaże się ponownie na stronie internetowej urzędu. Włodarz liczy na to, że drugie podejście przyniesie pozytywne rozstrzygnięcie przetargu.

Modernizacja odcinków w Czołnie, w Śniadówce i Łysej Górze, to jedna z najdroższych inwestycji w tegorocznym budżecie gminy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy