reklama

Gm. Baranów: Ważny apel do mieszkańców

Opublikowano:
Autor:

Gm. Baranów: Ważny apel do mieszkańców - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Informacje puławskieWładze gminy zwróciły się do mieszkańców z prośbą o ograniczenie zużycia wody w związku z utrzymującą się suszą oraz wysokimi temperaturami. Samorząd apeluje, aby wodę z sieci wodociągowej wykorzystywać przede wszystkim do codziennych potrzeb socjalno-bytowych.
reklama

Dziś oficjalnie rozpoczęło się kalendarzowe lato. Na zewnątrz panują wysokie temperatury, które przez najbliższe dni będą nam towarzyszyć. W komunikacie w mediach społecznościowych gmina podkreśliła, że w obecnej sytuacji warto zrezygnować z czynności wymagających dużego poboru wody. Takie działania mają pomóc w utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia w sieci wodociągowej oraz zapobiec ewentualnym przerwom w dostawach.

Zachowanie właściwego ciśnienia w sieci jest niezbędne do zapewnienia sprawnego działania hydrantów wykorzystywanych podczas akcji gaśniczych.

 

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo