Podczas wydarzenia władze gminy nagrodziły uczniów, którzy w kończącym się roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Nagrody wręczył wójt Andrzej Bujek oraz jego zastępca - Marcin Sulej. Samorządowcy docenili również uczniów za dokonania artystyczne oraz osiągnięcia sportowe.
Teraz przed młodzieżą czas wakacyjnego odpoczynku i ładowania akumulatorów przed kolejnym rokiem szkolnym.
Stypendia za osiągnięcia naukowe i dokonania artystyczne otrzymali:
Gabriel Gągała
Maja Molenda
Aleksandra Bernat
Natalia Tusińska
Antonina Walaszek
Jan Bernat
Jan Kruk
Oliwier Kłos
Dominik Kuszner
Adam Wiejak
Hubert Grobel
Mikołaj Łyszcz
Franciszek Drapała
Michał Drapała
Eryk Kędziora
Jagoda Kędziora
Patryk Kędziora
Natasza Kęsik
Zuzanna Kowalik
Franciszek Kozak
Bartłomiej Kozdroń
Bartłomiej Kwit
Lena Pawłowska
Wojciech Przewłoka
Zofia Przewłoka
Maria Przybyś
Marta Przybyś
Szymon Rutkowski
Izabela Rybak
Hanna Rybak
Wiktor Sakowski
Nadia Turska
Ksawery Wenerski
Adam Wrótny
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.