reklama

Gm. Żyrzyn: Młode talenty docenione przez samorząd (zdjęcia)

Opublikowano:
Autor:

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Informacje puławskieZa nimi miesiące nauki, pracy i rozwijania swoich pasji. Najzdolniejsi uczniowie zostali uhonorowani podczas uroczystej gali, która odbyła się w urzędzie gminy gromadząc młodzież, rodziców oraz przedstawicieli samorządu.
reklama

Podczas wydarzenia władze gminy nagrodziły uczniów, którzy w kończącym się roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Nagrody wręczył wójt Andrzej Bujek oraz jego zastępca - Marcin Sulej. Samorządowcy docenili również uczniów za dokonania artystyczne oraz osiągnięcia sportowe.

Teraz przed młodzieżą czas wakacyjnego odpoczynku i ładowania akumulatorów przed kolejnym rokiem szkolnym.

 

Stypendia za osiągnięcia naukowe i dokonania artystyczne otrzymali:

Gabriel Gągała 

Maja Molenda

Jan Piłat

Nagrody sportowe otrzymali:

Aleksandra Bernat 

Natalia Tusińska 

Antonina Walaszek 

Jan Bernat 

Jan Kruk 

Oliwier Kłos 

Dominik Kuszner 

reklama

Adam Wiejak 

Hubert Grobel 

Mikołaj Łyszcz 

Franciszek Drapała 

Michał Drapała 

Eryk Kędziora 

Jagoda Kędziora 

Patryk Kędziora 

Natasza Kęsik 

Zuzanna Kowalik 

Franciszek Kozak 

Bartłomiej Kozdroń 

Bartłomiej Kwit 

Lena Pawłowska 

Wojciech Przewłoka 

Zofia Przewłoka 

Maria Przybyś 

Marta Przybyś 

Szymon Rutkowski 

Izabela Rybak 

Hanna Rybak 

Wiktor Sakowski 

Nadia Turska 

Ksawery Wenerski 

Adam Wrótny

 

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo