Piknik rozpocznie się o godzinie 16.00 i będzie okazją nie tylko do zabawy, ale również do integracji mieszkańców oraz wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze. W programie wydarzenia znalazły się gry i zabawy integracyjne. Na uczestników czekać będzie również dmuchaniec, a także malowanie twarzy. Jedną z największych atrakcji ma być piana party, zapewniająca najmłodszym mnóstwo radości. Organizatorzy zadbali także o poczęstunek. Na miejscu dostępne będą potrawy z grilla oraz słodkie przekąski.
Realizację przedsięwzięcia wspierają Gmina Żyrzyn oraz lokalni sponsorzy.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.