Reklama

Reklama

Grupa Azoty oficjalnie sponsorem nowej hali w Puławach

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: DK

Grupa Azoty oficjalnie sponsorem nowej hali w Puławach - Zdjęcie główne

foto DK

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje puławskie Wczoraj (17.11.) Grupa Azoty podpisała umowę sponsoringową z władzami Puław, na mocy której została sponsorem tytularnym hali widowiskowo-sportowej przy ul. Lubelskiej. Nowy obiekt, tak jak zapowiadano, będzie nosił nazwę „Grupa Azoty Arena”.

Reklama

Pierwotnie do podpisania umowy sponsorskiej miało dojść w październiku, jeszcze przed oficjalnym otwarciem hali. Ostatecznie jednak do tego nie doszło. Władze Grupy Azoty wraz z prezydentem Puław Pawłem Majem poinformowały wtedy jedynie, że obiekt będzie nosił nazwę "Grupa Azoty Arena".

Dopiero wczoraj (17 listopada) na ważnym zarówno dla GA, jak i Puław, dokumencie złożono podpisy. Zgodnie z jego postanowieniami sponsor ma prawo do nazwy tytularnej oraz pierwszeństwa w realizacji usług reklamowych i promocyjnych. Wewnątrz hali, jak i na zewnątrz terenie zostaną umieszczone systemy prezentacji wizualnej m.in. pylon z nazwą tytularną, ekrany LED oraz maszt zewnętrzny z flagą Grupy Azoty S.A.

- Grupa Azoty pełni ważną w regionach, gdzie prowadzimy produkcję w naszych fabrykach. Wspieranie ważnych wydarzeń dla lokalnych społeczności to jeden z fundamentów naszej Strategii Zrównoważonego Rozwoju. Cieszymy się, że w nowej, pięknej hali „Grupa Azoty Arena” będą odbywać się wydarzenia sportowe i kulturalne, które dostarczą wielu niezapomnianych emocji mieszkańcom Puław i całego regionu. Obecność Grupy Azoty w nazwie tytularnej nowej hali to również potwierdzenie znaczącej roli Grupy Kapitałowej jako strategicznego sponsora i mecenasa ważnych wydarzeń sportowych oraz kulturalnych – mówi Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

Zadowolenia z podpisanej umowy nie kryje również włodarz Puław.

- Jest to dla nas niezwykle ważne partnerstwo strategiczne. Grupa Azoty daje gwarancję stabilnej
i obustronnej współpracy na rzecz rozwoju nie tylko nowo otwartego obiektu, ale przede wszystkim wspiera lokalną społeczność, inwestując w przyszłość sportu i kultury. Z pewnością ta współpraca wzmocni znaczenie Puław na arenie ogólnopolskiej i będzie służyła wszystkim mieszkańcom - Paweł Maj, Prezydent Miasta Puławy.

Strony nie ujawniają, ile finansowo z tego tytułu zyska miasto. Wiadomo, że umowa została podpisana na 3 lata.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy