Reklama

Reklama

Najładniejsze ogrody w powiecie nagrodzone!

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje puławskie Znamy już zwycięzców naszego wiosennego konkursu "Pochwal się swoim ogrodem we Wspólnocie!" Zdaniem jury właścicielką najładniejszego ogrodu jest pani Anna Bielecka ze Starego Pożoga w gminie Końskowola.

Reklama

10 zgłoszeń pięknych ogrodów

Konkurs, który Wspólnota zorganizowała we współpracy z Brico DEPOT w Puławach miał na celu promowanie zakładania i pielęgnacji ogrodów oraz aktywności na świeżym powietrzu.
Zasady były bardzo proste - wystarczyło zrobić zdjęcie swojego ogrodu i wraz z wypełnionym kuponem konkursowym dostarczyć do naszej redakcji. Na zgłoszenia czekaliśmy przez miesiąc - od 18 kwietnia do 16 maja. W tym czasie wpłynęło 10 zgłoszeń. Jedno nie zostało poddane ocenie, ponieważ nie zawierało wymaganego regulaminem wypełnionego kuponu.
 
Trudny wybór zwycięzcy
 
Nadesłane zdjęcia ogrodów oceniało trzyosobowe jury - Marta Płaneta - dyrektor sklepu BRICO Depot Puławy, Anna Mokrzycka - dyrektor ds. reklamy Wydawnictwa Wspólnota oraz Marta Pietroń - redaktor prowadzący Tygodnika Wspólnota Puławska.
- Ocena ogrodów wcale nie była łatwa. Każdy z nich był inny, a zarazem wyjątkowy. Oceniając ogrody brałyśmy pod uwagę nie tylko ich wygląd, ale również wielkość, zastosowaną roślinność i elementy małej architektury
- przyznają jurorki.
 
Każdy z członków jury przyznawał każdemu zgłoszeniu punkty - od 1 do 3. Zwyciężało to z największą sumą punktów. W ten sposób, w ocenie jury, najpiękniejszy ogród należy do pani Anny Bieleckiej ze Starego Pożoga w gminie Końskowola. Drugą lokatę zdobył ogród pani Marii Błaszczak z miejscowości Łany w gminie Markuszów. Trzecie miejsce komisja postanowiła przyznać ogrodowi mieszkanki tej samej miejscowości - Krystyny Tomaszewskiej.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.
 
 
WYNIKI KONKURSU "POCHWAL SIĘ SWOIM OGRODEM WE WSPÓLNOCIE"!:

I miejsce - Anna Bielecka, Stary Pożóg, gm. Końskowola (9 pkt.)
II miejsce - Maria Błaszczak, Łany, gm. Markuszów (8 pkt.)
III miejsce - Krystyna Tomaszewska, Łany, gm. Markuszów (7 pkt.)


Punkty przyznane przez jury pozostałym ogrodom:
- Elżbieta Stępniewskiej z Brzozowej Gaci (gm. Kurów) - 6
- Władysława Trockiej z Puław - 6
- Bożena Winiarskiej z Nasiłowa (gm. Janowiec) - 6
- Genowefa Zając z Łan - 5
- Agnieszka Kozak z Parchatki (gm. Kazimierz Dolny) - 4
- Aldona i Artur Ozga z Wojszyna (gm. Janowiec) - 3

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy