Reklama

Reklama

Niech ludzie rozstrzygną, kto ma rację: wójt czy część radnych

Opublikowano: 28 lipca 2021 09:35
Autor: | Zdjęcie: DK

Niech ludzie rozstrzygną, kto ma rację: wójt czy część radnych - Zdjęcie główne

foto DK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje puławskie To wynik głosowania podczas czwartkowej sesji absolutoryjnej. - Część rady zrobiła sobie ze mnie chłopca do bicia. Miejcie odwagę podjąć uchwałę o referendum - grzmiał wójt Leszek Łuczywek.

Reklama

Podczas gdy radni z innych gmin decyzję o przyznaniu włodarzom wotum zaufania i absolutorium mają dawno za sobą, markuszowscy rajcy zebrali się dopiero w drugiej połowie lipca. Sesja absolutoryjna była ostatnią w całym powiecie.

 

Wójt Łuczywek podzielił los prezydenta Puław

Między wójtem a kilkoma radnymi iskrzy już od pewnego czasu, co widać niemal podczas każdej sesji, kiedy nie szczędzą oni wójtowi słów krytyki. Oskarżenia o rozmijanie się z prawdą to norma. Włodarz Markuszowa, jak i przewodniczący rady nie ukrywają, że współpraca nie układa się najlepiej. Po tym, co działo się w ciągu kilku ostatnich miesięcy, właśnie można było się spodziewać, że Leszek Łuczywek podzieli los Pawła Maja. W czerwcu Rada Miasta Puławy nie udzieliła mu po raz drugi wotum zaufania, a tym razem także absolutorium z wykonania budżetu za ubiegły rok.

W miniony czwartek 22 lipca markuszowscy radni stawili się w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w komplecie. Jeszcze w maju wójt przedstawił im roczny raport o stanie gminy. Rajcy mieli uwagi do dokumentu (...)
 
Więcej w najnowszym numerze Wspólnoty Puławskiej. Zapraszamy do punktów sprzedaży.
 
Więcej informacji z gminy Markuszów znajdziesz TUTAJ.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.