reklama

Oddaj krew w Puławach

Opublikowano:
Autor:

Oddaj krew w Puławach - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Informacje puławskieJuż w najbliższy czwartek, 26 lutego na terenie Grupy Azoty Puławy odbędzie się pierwsza w tym roku Akcja Honorowego Krwiodawstwa organizowana tradycyjnie przez Klub HDK „DAR ŻYCIA” działający przy G.A. Puławy.
reklama

Zebrana krew przeznaczona będzie dla osób potrzebujących - ofiar wypadków, pacjentów onkologicznych czy osób przechodzących skomplikowane operacje. Każda przysłowiowa kropla krwi może uratować czyjeś życie, dlatego warto podzielić się tym bezcennym darem.

Zbiórka krwi potrwa od godziny 8.30 do 13.00, w Budynku Dyrekcji Naczelnej, przy Bramie nr 1. Aby wziąć udział w akcji, należy wysłać wcześniej sms-a z imieniem i nazwiskiem pod nr. tel. 609-933-998 i zgłosić chęć oddawania krwi, co ułatwi organizację zbiórki krwi.

Klub HDK „DAR ŻYCIA” zachęca zarówno stałych krwiodawców, jak i osoby, które chciałyby oddać krew po raz pierwszy, do włączenia się w tą szlachetną akcję.

Następna zbiórka krwi  planowana jest 23 kwietnia.

reklama

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo