Reklama

Reklama

Pierwszych 200 klientów zgarnie bony na zakupy

Opublikowano: 13 stycznia 2021 23:05
Autor: tekst zewnętrzny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

informacje-pulawskie Znana i ceniona przez klientów sieć marketów spożywczych Top Market zaprasza na otwarcie nowego sklepu – w Strzelcach 68 – pod Nałęczowem. W dniu otwarcia 15.01.2021 czekają na nas liczne promocje; oprócz tego, jak zawsze możemy się spodziewać świetnych jakościowo lokalnych produktów w korzystnych cenach.

Reklama

 

Pierwszych 200 klientów zgarnie bony na zakupy

 

Znana i ceniona przez klientów sieć marketów spożywczych Top Market zaprasza na otwarcie nowego sklepu – w Strzelcach 68 – pod Nałęczowem. W dniu otwarcia 15.01.2021 czekają na nas liczne promocje; oprócz tego, jak zawsze możemy się spodziewać świetnych jakościowo lokalnych produktów w korzystnych cenach.

Czy polska sieć sklepów spożywczych ma szansę konkurować ze światowymi gigantami? Okazuje się, że tak. Przykładem tego jest otwarcie marketu spożywczego Top Market w Strzelcach (ok. 1km od Nałęczowa, przy Orlenie). Jak relacjonuje nam członek zarządu firmy Lubelski Handel Mateusz Sikora, nowa placówka ma być odpowiedzią na najnowsze trendy na rynku, jednocześnie zachowując lokalny charakter.

Jak to się dzieje, że malutka sieć sklepów, która powstała w 1999 r. zaczynając od jednej placówki, dziś jest w stanie stworzyć lokalną sieć marketów konkurujący z największymi sieciami w Polsce? Top Market to grupa ok. 50 polskich firm, zrzeszająca takie przedsiębiorstwa jak Lubelski Handel, który posiada trzynaście placówek handlowych. Pan Mateusz z wyraźnym uśmiechem dodaje - Dużo łatwiej negocjuje się np. z Coca Colą mając za sobą 600 sklepów, niż 13.

- Jednak nie same dobre ceny pozwalają nam konkurować na rynku. Poza tym w sklepie spożywczym ważne są jeszcze dwa aspekty: atmosfera, jaka panuje w załodze oraz grupy towarowe świeże, tj. warzywa i owoce, pieczywo, świeże mięso, czy wędliny z lokalnych masarni - mówi.

Warto dodać, iż na początku 2020 roku lubelska sieć otworzyła własną garmażerkę, która zaopatruje tylko i wyłącznie lubelskie sklepy Top Market. 

- Moja babcia po spróbowaniu naszych pierogów ruskich powiedziała, że smakują dokładnie jak te jej domowe. Pewnie trochę koloryzowała, jak to babcie, ale jakość naszych pierogów to nasza duma - mówi Mateusz Sikora.

Zapraszamy wszystkich na otwarcie sklepu Top Market już w najbliższy piątek 15.01.2021 o godzinie 8.00.. Pierwszych 100 klientów otrzyma bon na 20 zł, do realizacji przy zakupach powyżej 100 zł, zaś kolejnych 100 zostanie obdarowanych bonem o wartości 10 zł, do realizacji przy zakupach powyżej 50zł. Dodatkowo przygotowaliśmy 3000 bonów o wartości 10 zł, które będą wydawane klientom do wyczerpania.

Zapraszamy!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.