Reklama

Reklama

Puławy: Dodatkowe kursy autobusów na Wszystkich Świętych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Puławy: Dodatkowe kursy autobusów na Wszystkich Świętych - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje puławskie Od soboty 30 października MZK Puławy uruchamia dodatkowe kursy autobusów, którymi można będzie dojechać na cmentarze przy ul. Włostowickiej, Piaskowej i Budowlanych.

Reklama

30 i 31 października  oraz 1 listopada między  8:00 a 16:00 Miejski Zakład Komunikacji w Puławach wprowadza dodatkowe połączenie. Autobus osbługujący cmentarze przy ul. Włostowickiej, Piaskowej i Budowlanych będzie oznaczony literą "C". 

- Trasa tej linii przebiegać będzie ulicami: Włostowicka – Kilińskiego – Zielona -  Centralna – Piaskowa – Dęblińska – Budowlanych. Kierunek powrotny: Budowlanych - Dęblińska – Piaskowa -Czartoryskich  –Al. Królewska - Zielona – Kilińskiego – Włostowicka - informuje przewoźnik.

Odjazdy autobusami linii „C”:

 Pętla Włostowie - 8:30, 9:30, 10:40, 11:40, 12:50, 14:00, 15:00

Cmentarz Komunalny - 8:00, 9:00, 10:10, 11:10, 12:15, 13:25, 14:30, 15:30

 Z kolei w poniedziałek 1 listopada MZK zapowiada  zwiększenie liczby autobusów na liniach nr 3 i 4, z częstotliwością kursowania ok. 20 minut na  linii nr 3 i ok. 30 min. na linii nr 4.

- W związku ze zwiększonym ruchem pojazdów i pieszych w okolicach cmentarzy, od godziny  8:00 do 18:00 w dniu 1 listopada br.  ulica Budowlanych zostaje wyłączona z ruchu dla autobusów komunikacji miejskiej. Autobusy będą zatrzymywać się na przystankach zlokalizowanych w obrębie skrzyżowania ul. Dęblińskiej i Budowlanych - przypomina kierownictwo MZK w Puławach.

Co ważne dla osób, które 1 listopada zdecydują się na dojazd do cmentarzy komunikacją miejską - tego dnia przejazdy autobusami linii nr 3, 4, 14  i „C” będą bezpłatne.

                                                                                                   

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy