Reklama

Reklama

Puławy: Gdzie do lekarza w nocy i w święta

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Powiat Puławski

Puławy: Gdzie do lekarza w nocy i w święta - Zdjęcie główne

foto Powiat Puławski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje puławskie Od 17 stycznia Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna znajduje się w budynku Szpitala Specjalistycznego przy ul. Bema 1, Pawilon A, niski parter (wejście jest z tyłu budynku).

Reklama

Gdy Podstawowa Opieka Zdrowotna jest już zamknięty (w nocy, w święta), po pomoc medyczną możemy zgłosić się do Szpitala Specjalistycznego przy ul. Bema 1. Jednak ze świadczeń takich korzystać powinniśmy jedynie w czasie nagłej choroby, nagłego pogorszenia się stanu zdrowia lub dla zachowania ciągłości leczenia.


Nocna i świąteczna opieka ambulatoryjna działa od poniedziałku do piątku w godz. od 18 do 8 rano następnego dnia, ale także przez całą dobę w soboty, w niedziele i w święta (dni ustawowo wolne od pracy), tel. 81 45 -02- 510.


Pomoc medyczna wyjazdowa (w warunkach domowych) - nr tel. 661-363-999.


NiŚOZ oferuje pomoc w formie standardowej wizyty stacjonarnej w gabinecie, teleporady, wizyty lekarza u chorego w domu.


W nocy, w weekendy oraz święta możemy także korzystać z Teleplatformy Pierwszego Kontaktu (TPK) pod numerem bezpłatnym: 800 137 200 lub poprzez formularz online. Jest ona dostępna w tych samych dniach i godzinach, co pomoc nocna i świąteczna: od poniedziałku do piątku od godz. 18 do 8, a w soboty, niedziele i święta - przez całą dobę.Uwaga!


Nocna i świąteczna opieka lekarska i pielęgniarska nie zajmuje się stanem bezpośredniego zagrożenia życia (utrata przytomności, upadek z wysokości, złamania, wypadki komunikacyjne, nagłe zaburzenia świadomości, nagłe urazy wypadkowe, nagła duszność, porażenie prądem, poród, dolegliwości związane z ciążą).

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy