Reklama

Reklama

Studencie, weź stypendium

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Studencie, weź stypendium - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje puławskie Do 30 kwietnia można składać wnioski o przyznanie stypendium dla najzdolniejszych studentów mieszkających i studiujących w Puławach.

Reklama

Od 1 kwietnia ruszył nabór wniosków o stypendium specjalne, przyznawane w ramach "Miejskiego Programu Stypendialnego dla najzdolniejszych studentów mieszkających i studiujących w Puławach".

O wsparcie mogą starać się wszystkie osoby, które studiują i mieszkają w naszym mieście, niezależnie od sytuacji materialnej. Może być przyznane zarówno studentom studiów dziennych, jak i zaocznych, którzy nie powtarzają roku, ani nie przebywają na urlopie i wyróżniają się bardzo dobrymi wynikami w nauce, osiągniętymi w ostatnim semestrze. Pod uwagę brana jest oczywiście średnia ocen ze wszystkim egzaminów i zaliczeń, która w tym przypadku nie może być niższa niż 4,7. Stypendium może być przyznane maksymalnie 5 studentom, jest wypłacane jednorazowo i nie może przekroczyć kwoty 1,5 tys. zł na osobę.

Aby się o nie ubiegać należy do 30 kwietnia złożyć stosowny wniosek (do pobrania na stronie urzędu miasta), w którym uczelnia potwierdzi informacje na temat danej osoby i jej wyników w nauce. Podania złożone teraz zostaną rozpatrzone do 20 maja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy