Reklama

Reklama

Starosta nagrodziła najlepszych uczniów (galeria)

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje puławskie Za nimi kilka miesięcy intensywnej pracy, która przyniosła efekty w postaci świetnych wyników na świadectwie. Te doceniło puławskie starostwo wręczając nagrody dla najlepszych uczniów ze szkół, których organem prowadzącym jest Powiat Puławski.

Reklama

Rok szkolny 2021/2022 choć jeszcze w pandemii, ale już nieco różnił się od poprzednich, kiedy większość zajęć uczniowie odbywali zdalnie. Lekcji przed komputerem było zdecydowanie mniej, możliwa była także, co ważne dla maturzystów, organizacja studniówek.
 
Zanim młodzież udała się na zasłużony wypoczynek, najlepsi odebrali nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. W miniony czwartek 23 czerwca podczas gali zorganizowanej w hali sportowej ZST prymusów nagrodziła Starosta Puławski Danuta Smaga. W spotkaniu wzięli udział uczniowie ze szkół w Puławach, Kazimierzu Dolnym, Nałęczowie czy Klementowicach. W tym roku wyróżniono 168 osób, które uzyskały średnią powyżej 4,5. Największą grupę (72) stanowią uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie ("Chemik"). Starosta Smaga pogratulowała wszystkim sukcesów w nauce.
 
- Bardzo się cieszę, jestem bardzo dumna, że aż prawie 200 uczniów ze szkół prowadzonych przez powiat puławski zostanie wyróżnionych. Z całego serca tych wyników gratuluję, ale na wspaniały wizerunek ucznia pracują jeszcze nauczyciele. Na państwa ręce, na ręce nauczycieli, wychowawców, pedagogów i dyrektorów szkół składam serdeczne podziękowania i gratulacje - mówiła Danuta Smaga.
 
Najlepszą średnią 5,67 może pochwalić się Dawid Jabłoński z ZST. Za nim znalazły się uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A.J. Czartoryskiego - Magdalena Olech oraz Klaudia Strawa - 5,62, a podium zamyka Gabriela Kozak również z "Czartorycha" ze średnią 5,60. Łączna wartość nagród przyznana przez starostwo wyniosła 72 tys. zł.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy