Szczególnie ważne jest ograniczenie poboru wody w godzinach największego zapotrzebowania, czyli od 5.00 do 9.00 oraz od 18.00 do 23.00. Prośba obowiązuje do czasu poprawy sytuacji meteorologicznej i zwiększenia dostępności zasobów wodnych.
Zakład podkreśla, że racjonalne gospodarowanie wodą ma kluczowe znaczenie dla utrzymania ciągłości dostaw dla wszystkich mieszkańców. Nadmierne zużycie może doprowadzić do konieczności wprowadzenia drastycznych ograniczeń w dostawie wody.
Mieszkańcy proszeni są o ograniczenie wykorzystania wody do celów, które nie są niezbędne oraz o świadome i oszczędne korzystanie z niej na co dzień. Wspólna odpowiedzialność i rozsądne gospodarowanie zasobami wodnymi pozwolą zminimalizować ryzyko wystąpienia poważniejszych utrudnień.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.