Reklama

Reklama

Bohatera stwórz i do bajki włóż

Opublikowano: 3 stycznia 2021 15:00
Autor: pulawy.eu | Zdjęcie: Biblioteka Miejska

Bohatera stwórz i do bajki włóż - Zdjęcie główne

foto Biblioteka Miejska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Biblioteka Miejska w Puławach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-VI szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym "Bohatera stwórz i do bajki włóż", którego zadaniem jest wykonanie pracy przedstawiającej wymyślonego bohatera bajki.

Reklama

Na konkurs można zgłosić maksymalnie jedną pracę plastyczną wykonaną samodzielnie, dowolną techniką. Praca powinna przedstawiać wyłącznie postać bohatera. Format nie może być większy niż A4.

Prace konkursowe należy składać w Oddziale dla dzieci Biblioteki Miejskiej w Puławach (ul. Głęboka 7A) do dnia 13.01.2021 roku do godz. 17.00 lub drogą elektroniczną na adres e-mail [email protected] (zdjęcie lub scan). Do pracy należy załączyć podpisaną i wypełnioną kartę zgłoszenia. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 15 stycznia 2021 r. na stronie internetowej Biblioteki.

Dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe, natomiast każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom i upominek od Biblioteki.

Najciekawsze prace zostaną wykorzystane w odegranym przez bibliotekarzy teatrzyku pt. „Bajka jakiej nie znacie”, w której bohaterami będą właśnie stworzone przez dzieci postacie. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej Biblioteki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.