Reklama

Reklama

Bohatera stwórz i do bajki włóż

Opublikowano: 3 stycznia 2021 15:00
Autor: pulawy.eu | Zdjęcie: Biblioteka Miejska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura Biblioteka Miejska w Puławach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-VI szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym "Bohatera stwórz i do bajki włóż", którego zadaniem jest wykonanie pracy przedstawiającej wymyślonego bohatera bajki.

Reklama

Na konkurs można zgłosić maksymalnie jedną pracę plastyczną wykonaną samodzielnie, dowolną techniką. Praca powinna przedstawiać wyłącznie postać bohatera. Format nie może być większy niż A4.

Prace konkursowe należy składać w Oddziale dla dzieci Biblioteki Miejskiej w Puławach (ul. Głęboka 7A) do dnia 13.01.2021 roku do godz. 17.00 lub drogą elektroniczną na adres e-mail [email protected] (zdjęcie lub scan). Do pracy należy załączyć podpisaną i wypełnioną kartę zgłoszenia. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 15 stycznia 2021 r. na stronie internetowej Biblioteki.

Dla laureatów przewidziane są nagrody rzeczowe, natomiast każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom i upominek od Biblioteki.

Najciekawsze prace zostaną wykorzystane w odegranym przez bibliotekarzy teatrzyku pt. „Bajka jakiej nie znacie”, w której bohaterami będą właśnie stworzone przez dzieci postacie. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej Biblioteki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.