Reklama

Reklama

Koronawirus w Muzeum Nadwiślańskim. Sanepid szuka zwiedzających

Opublikowano: 22 lipca 2020 10:58
Autor: red.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

kultura COVID-19 wykryto u dwóch pracowników oddziału Muzeum w Janowcu.

Reklama

Taką informację podała dziś Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Puławach. W związku z tym sanepid prosi o pilny kontakt osoby, które od 17 do 21 lipca zwiedzały zamek w Janowcu (tel. 81 886 12 05 lub 509 282 119). Zostaną one objęte nadzorem epidemiologicznym.

Jak informuje Magdalena Smolińska-Kornas, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie służby sanitarne aktualnie prowadzą wywiady epidemiologiczne. Wszystko po to, aby ustalić krąg osób, które mogły mieć kontakt z zakażonymi i ewentualnie skierować je na kwarantannę.

Poszukiwane są również osoby, które wczoraj (21 lipca) jechały autobusem MZK nr 17 w godz. 8.30 - 9.00 na trasie pomiędzy przystankami "Wojska Polskiego - dworzec" w Puławach a Janowiec Rynek(p. Nasiłów). Koronawirusa stwierdzono u jednego z pasażerów. Podróżujące z nim osoby również mają zostać objęte nadzorem epidemiologicznym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.