Przyjechała do Puław po śmierć. Współpracownik zadźgał ją nożem

kultura 26-letnia Ukrainka otrzymała 40 ran, w tym 6 śmiertelnych. Koordynowała zatrudnienie przyjezdnych zza wschodniej granicy. To jeden z nich jest podejrzany o jej zabójstwo.

red.

Opublikowano: 21 lipca 2020 08:18 | Aktualizacja: 21 lipca 2020 08:18

Przyjechali za chlebem

 

Do makabrycznego zdarzenia doszło w miniony wtorek (14 lipca) przed południem w jednej z kamienic przy ul. 6 Sierpnia w Puławach.

 

Jak udało się nam ustalić, zarówno Ukrainka, jak i obywatel Mołdawii przyjechali do powiatu puławskiego do pracy. Pracowali w jednym z lokalnych zakładów przetwórstwa owoców. Oboje wynajmowali mieszkania w budynku przy ul. 6 Sierpnia w Puławach. Kobieta była zatrudniona w firmie świadczącej usługi pośrednictwa pracy jako koordynator pracowników z zagranicy na terenie Puław. Z naszych ustaleń wynika, że to także ona pośredniczyła w rozliczeniach między pracodawcą a obcokrajowcami pracującymi w zakładzie pod Wąwolnicą.

 

 

 (…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.