Ukradł wózki sklepowe i ruszył w miasto

kultura Trzy wózki sklepowe ukradł spod jednego z puławskich marketów 47-letni mężczyzna i ruszył nimi w miasto. Policjantom, którzy zatrzymali go na ścieżce rowerowej w centrum miasta, wytłumaczył, że chciał tylko przewieźć obrazy.

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Opublikowano: 21 lipca 2020 07:55 | Aktualizacja: 21 lipca 2020 07:55

W sobotę po południu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Puławach został powiadomiony, że ścieżką rowerową, w centrum miasta idzie mężczyzna, który prowadzi kilka wózków sklepowych znanej sieci. Informację tą potwierdzili policjanci patrolówki, skierowani na interwencję.

Okazało się, że 47-latek z Puław zabrał trzy wózki spod jednego z marketów i „jechał” nimi do domu. Funkcjonariuszom wytłumaczył, że wózki potrzebne są mu do przewiezienia obrazów.

Niejasne tłumaczenia 47-latka nie przekonały policjantów. Puławianin został ukarany mandatem karnym i musiał odprowadzić wózki do marketu.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.