Wisła Puławy gra z Zagłębiem Sosnowiec (relacja)

Wisła Puławy gra z Zagłębiem Sosnowiec (relacja) - Zdjęcie główne

KulturaO 19.30 zaczął się mecz I rundy Pucharu Polski, gdzie Wisła Puławy gra z Zagłębiem Sosnowiec. Warunki do grania nie są najlepsze, bo nad miastem przechodzi burza. Ale już w drugiej minucie bramkę dla Wisły strzelił Patryk Słotwiński.

93 minuta - Koniec regulaminowego czasu gry. Zaraz rozpocznie się 30 minutowa dogrywka. Jeśli ona nie wyłoni zwycięzcy to będziemy świadkami konkursu rzutów karnych.

89 minuta - Piłkarze mają jeszcze dodatkowe 3 minuty.

85 minuta - Wszystko wskazuje na to, że czeka nas dogrywka. Na stadionie ciągle remis.

80 minuta - Ostatnie 10 minut regulaminowego czasu gry. Zagotowało się pod bramką miejscowej drużyny. Od straty gola uratował nas Mateusz Pielach, który wybił piłkę z pustej bramki...

74 minuta - Zmiana w Wiśle Puławy. Za Sebastiana Głaza wszedł Jarosław Niezgoda.

66 minuta - Za Tomasza Sedlewskiego na boisko wszedł Przemysław Kanarek.

64 minuta - Rzut karny dla Zagłębia Sosnowiec. I mamy remis 2:2. Mecz zaczyna się od początku.

61 minuta - Zmiana w puławskiej Wiśle. Za Patryka Słotwińskiego wchodzi Konrad Szczotka.

57 minuta - Na boisku niewiele się dzieje. Gra toczy się przede wszystkim w środku pola.

47 minuta - Zaczynamy drugą połowę.

45 minuta - Koniec pierwszej połowy. Wisła Puławy wygrywa 2:1. Warto dodać, że mecz ogląda były prezes PZPN - Michał Listkiewicz.

33 minuta - Cisza i spokój. Trener Bohdan Bławacki na razie nie nakazuje rozgrzewać rezerwowych zawodników. Tempo gry trochę spadło. A nad Puławami cały czas grzmi, ale już bez opadów deszczu.

26 minuta - Zagłębie Sosnowiec strzela bramkę. A dokładnie Przemysław Mizgała.

25 minuta - Miejscowi chuliganie skandują: "Nie ma Murzyna, Wisełka biała drużyna". To się może skończyć karami dla naszego klubu...

22 minuta - W polu karnym faulowany Konrad Nowak. Sedlewski podchodzi na pole 11 metrów... i niestety. Bramkarz okazał się lepszy.

14 minuta - bramkę strzela Konrad Nowak. Mamy 2:0 dla Wisły Puławy!

12 minuta - Chwilę po strzeleniu bramki dogodną sytuację miał Konrad Nowa, ale swojej szansy nie wykorzystał. Delikatną inicjatywę przejmuje Zagłębie i przed chwilą mieli szansę na wyrównanie - informuje Wojciech Antosz, który dzielnie fotografuje na stadionie.

Niedługo po zakończeniu meczy obszerną fotorelację ze zmagań piłkarzy obejrzysz na naszym portalu.