Ale lob Rucińskiego! Bezwzględna Cisowianka

Ale lob Rucińskiego! Bezwzględna Cisowianka - Zdjęcie główne

Sport Piłkarze z Drzew zanotowali piąte zwycięstwo w sezonie. W niedzielnym starciu nie dali szans Tomasovii Tomaszów Lubelski.

Po niespełna pół godzinie gry wynik otworzył Michał Ruciński. Młody gracz Cisowianki przelobował bramkarza gospodarzy z około...60 metrów! Po nieco ponad kwadransie drugiej połowy o swoich umiejętnościach strzeleckich przypomniał Krystian Kobus. Zawodnik, który pojawił się na boisku w 60 minucie najpierw wykorzystał zagranie Kacpra Pytki-Wasila, a po kolejnych 9 minutach ustrzelił dublet. Kropkę nad "i" postawił Bartłomiej Greniuk. Podawał Patryk Filozof.

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Cisowianka Drzewce 0:4 (0:1)
Bramki: Ruciński 29', Kobus 62', 71', Greniuk 90'.
Cisowianka: Długosz - Baran, Kopyciński, Figiel, Wankiewicz, Konc, Pytka-Wasil, Szczotka (80' Pięta), Ruciński (75' Filozof), Cielebąk (80' Greniuk), R. Giziński (60' Kobus).
Żółte kartki: Cielebąk, Szczotka, Wankiewicz.

Trudne zadanie w meczu na szczycie
W sobotę o godz. 16:00 czekają nas kolejne emocje.
Tym razem Cisowianka zagra przed własną publicznością ze Stalą Kraśnik, która w sobotnim starciu rozbiła 6:0 Kryształ Werbkowice. Rywale są liderem rozgrywek. Ekipa Łukasza Gizy plasuje się na drugiej pozycji.