BARDZO WALECZNIE

Opublikowano: Aktualizacja:

BARDZO WALECZNIE  - Zdjęcie główne

Sport KS Cisowianka Drzewce - KS Powiślanka Lipsko 1:1 Bramki : Krystian Kobus 26'. W trzecim spotkaniu sparingowym mierzyliśmy się z dobrze nam znaną Powiślanką Lipsko, mecz rozegrany został wczoraj na boisku KEN w Puławach. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Relacja z FB KS Cisowianka Drzewce.

Spotkanie zaczęliśmy od natarcia na bramkę rywali. Już po niespełna 120 sekundach byliśmy blisko zdobycia bramki, ale w sytuacji sam na sam obok słupka strzela "Broda". Chwilę później miał dwie kolejne dogodne sytuacje ale piłka nie wpadła do siatki. Gra toczyła się głównie na połowie Powiślanki, co w końcu przyniosło efekt. W 26' wynik na 1:0 otwiera Kobus strzałem z dystansu. Rywale w tej części oddali chyba tylko jeden strzał w światło bramki. Niestety nie potrafiliśmy bardziej udokumentować naszej przewagi.

Druga część spotkania miała przynieść kolejne bramki. Znów mieliśmy sporo okazji, brakowało jedynie wykończenia. Ale jak mówią - niewykorzystane okazję się mszczą. Tak też było tym razem. Rywale w drugiej części gry stworzyli co prawda kilka okazji i wyglądali lepiej, lecz pięć bramek spokojnie mogliśmy strzelić i zamknąć wynik spotkania. Niestety jednak kontra rywali ma trzy minuty przed końcem daje im remis 1:1. Chwilę później mogliśmy wyjść na prowadzenie, ale do zagrania wzdłuż bramki rywali nie zdążył "Broda". Akcję później Daniel Kędra z woleja strzela obok słupka. W ostatniej minucie po rzucie różnym, uderza Kobus, a rywali ratuje poprzeczka. Niestety nie udało się już odwrócić losów tego spotkania.

Była to dobra jednostka treningowa, która pokazała na czym musimy popracować. Prowadzimy cały mecz, tworzymy mnóstwo okazji, a chwila nieuwagi i mamy remis. Przy odrobinie większej skuteczności ta jedna bramka nic by nie zmieniła. Ale taki jest sport. Muszę jednak przyznać, że szkoda wyniku, lecz gra wyglądała bardzo przyzwoicie i miło się to oglądało. Z pewnością będzie tylko lepiej.

Kolejny sparing rozegramy 12. lutego, najprawdopodobniej w Lublinie, a naszym przeciwnikiem będzie IV-ligowy POM-Iskra Piotrowice.

Skład : Kuśmierz Łukasz - Antoniak Mateusz, Łakomy Mateusz, Krzysztoszek Daniel (46' Żak Grzegorz) - Dudkowski Adrian, Pytka-Wasil Kacper, Zawodnik Testowany I (50' Chwiszczuk Michał), Zawodnik Testowany II, Kędra Daniel - Kobus Krystian, Radzikowski Sławomir.