Brągiel z Wisły do Wisły

Brągiel z Wisły do Wisły - Zdjęcie główne

SportCzwartym zawodnikiem, który dołączył do Wisły Puławy, jest Dariusz Brągiel. 26-latek jest wychowankiem Gamratu Jasło.

Pierwsze kroki w dorosłej piłce stawiał w Rafinerii/Czarni Jasło, a następnie przez dwa lata bronił barw Resovii Rzeszów. Dobre występy zostały dostrzeżone przez działaczy Radomiaka Radom, z którym występował przez cztery i pół sezonu w Radomiaku Radom na poziomie II ligi. Poprzedni sezon spędził w Pogoni Siedlce, zaś jesienią reprezentował barwy naszego ligowego rywala - Wisły Sandomierz. W sumie rozegrał 15 meczów (1143 minuty) i zdobył dwie bramki. W meczu z puławską Wisłą przegranym 0:1 zagrał od pierwszej do ostatniej minuty.