Dobre rozpoczęcie sezonu Wisły (GALERIA)

Dobre rozpoczęcie sezonu Wisły (GALERIA) - Zdjęcie główne

SportWygraną z Jutrzenką Giebułtów odnotowała drużyna puławskiej Wisły 3:0. Inaguracja zwieńczona sukcesem od początku przebiegała pod kontrolą naszego zespołu. Wiślacy kreowali grę, ale skomasowana obrona przyjezdnych nie pozwalała na otwarcie wyniku.

W 34. minucie faulowany w polu karnym był Michał Zuber i arbiter wskazał na "wapno". Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Krystian Puton. W drugiej odsłonie gospodarze atakowali jeszcze mocniej. Tuż po zmianie stron z bliska pomylił się Piotr Zmorzyński, ale w 57. minucie bezbłędnie z dystansu uderzył Michał Kobiałka. Futbolówka uderzona w długi róg odbiła się jeszcze od słupka i zatrzepotała w siatce. Wynik ustalił w 79. minucie Krystian Żelisko po ekwilibrystycznej dobitce strzału Dawida Chudyby.

W najbliższy czwartek zagramy w ramach drugiej kolejki rozgrywek w Sieniawie z tamtejszym Sokołem.

WISŁA PUŁAWY 3:0 (1:0) JUTRZENKA GIEBUŁTÓW

Bramki: Puton 36 (karny), Kobiałka 57, Żelisko 79

Wisła: Socha - Wolanin, Kiczuk, Skałecki, Pigiel, Zmorzyński (68 Chudyba), Puton W., Kobiałka (81 Szczotka), Puton K., Zuber (65 Kacprzycki), Wojczuk (71 Żelisko)

Żółte kartki: Wojczuk, Żelisko - Powroźnik (trener), Zawadzki.