Dwa różne spotkania Wisły

Dwa różne spotkania Wisły - Zdjęcie główne

SportPuławianie rozbili w piątkowe popołudnie przedstawiciela Klasy Okręgowej, a dzień później ulegli ekipie ze stolicy województwa, która szykuje się do pomyślnej walki o awans do II ligi.

Motor był lepszy

Goście objęli prowadzenie w 18. minucie. Po rzucie rożnym celnie główkował Rafał Król. Siedem minut później było 2:0, a z najbliższej odległości piłkę do siatki wepchnął Bartosz Rymek. Ze strony Wisły najlepsze okazje mieli Maciej Wojczuk, który z bliska nie trafił do siatki oraz Krystian Puton. Strzał tego ostatniego zablokował obrońca.

W drugiej połowie szanse miały obydwa zespoły. W 68. minucie z linii bramkowej strzał Michała Zubera wybili obrońcy, a sześć minut później bramkę kontaktową zdobył Wojczuk. Po przerwie trener dokonał kilku roszad. Szansę dostał 17-letni Borys Piotrowski, a w trakcie gry o rok młodszy Jakub Konc. W końcówce trzecią bramkę dla Motoru zdobył były gracz Wisły - Piotr Darmochwał.

Wisła Puławy - Motor Lublin 1:3 (0:2)

Bramki: Wojczuk 71` - Król 18`, Rymek 25`, Darmochwał 85`.

Wisła: Owczarzak (60` Socha) - Cheba, Kiczuk (46` Cyfert), Pielach, Pigiel (60` Zając), Skałecki (46` Piotrowski), W. Puton (75` Konc), K. Puton, Brągiel, Kacprzycki, Wojczuk (60` Zuber).