EMOCJE I WALKA

EMOCJE I WALKA - Zdjęcie główne

Sport KS Cisowianka Drzewce - KS Polesie Kock 3:2 Bramki : Konrad Szczotka 22', Adrian Dudkowski 29', Bramka samobójcza 42'. W spotkaniu V kolejki Lubelskiej Keeza Klasy Okręgowej w Puławach wygrywamy 3:2 z Polesiem Kock.

KS Cisowianka Drzewce - KS Polesie Kock 3:2

Bramki : Konrad Szczotka 22', Adrian Dudkowski 29', Bramka samobójcza 42'.

W spotkaniu V kolejki Lubelskiej Keeza Klasy Okręgowej w Puławach wygrywamy 3:2 z Polesiem Kock.

Początek spotkania to spokojna gra z obu stron. Na trzy minuty do końca pierwszej połowy wynik to 3:0. Druga część spotkania to więcej emocji. Okazji strzeleckich i sytuacji sam na sam nie brakowało, jednak zabrało skuteczności. W 63 minucie wynik meczu zmienia się na 3:1, po błędzie Cisowianki. W ostatniej minucie podstawowego czasu gry, rzut rożny, po którym napastnik Polesia między obrońcami Cisowianki lobbuje bramkarza.

Ostateczny wynik 3:2 kończy spotkanie.

Zmianie uległy termin i miejsce rozegrania meczu VI kolejki Lubelskiej "Keeza" Klasy Okręgowej ze Stokiem Zakrzówek. Na prośbę naszych rywali spotkanie rozegrane zostanie w Sobotę 17. Września 2022 r., o godz. 16:00 na Boisku KEN w Puławach.

Skład : Długosz Jakub - Kopyciński Kacper, Łakomy Mateusz, Krzysztoszek Daniel (46' Antoniak Mateusz) - Wankiewicz Jan, Dudkowski Adrian (64' Giziński Dominik), Pytka-Wasil Kacper (82' Lato Tymoteusz), Kobus Krystian (75' Janik Sebastian) - Kalita Karol (64' Giziński Rafał), Cielebąk Jakub (86' Węgrzyn Jakub), Szczotka Konrad (75' Filozof Patryk).

źrodło: FB KS Cisowianka Drzewce