FAJERWERKI, CISOWIANKA POKONAŁA BŁĘKIT

FAJERWERKI, CISOWIANKA POKONAŁA BŁĘKIT - Zdjęcie główne

SportKS Cisowianka Drzewce - LKS Błękit Cyców 6:1 Bramki : Krystian Kobus 4', Mateusz Łakomy 14', Jakub Cielebąk 53', 63', Konrad Szczotka 61', 79'.

W trzeciej kolejce Lubelskiej "Keeza" Klasy Okręgowej w Puławach KS cisowianka Drzewce podejmowała LKS Błękit Cyców.

Spotkanie od samego poczatku meczu dyktowali gracze Cisowianki.

W drugiej części spotkania na 3:0 w 53' minucie podwyższa Cielebąk, następnie w 61' po rzucie karnym czwartą bramkę strzela Konrad Szczotka. Dwie minuty później Adrian Dudkowski zagrywa piłkę za linię obrony i w sytuacji sam na sam podwyższa na 5:0. Przed ostatnim gwizdkiem na 6:0 podwyższa Szczotka uderzeniem od słupka po zagraniu od Kality. W 83' Błękitni silnym strzałem z ponad 30 metrów ptrafiaja w pięknym stylu w okno bramki, gdzie bezradny bramkarz nie był to stanie wyciągnąć piłki.

Kolejne ligowe spotkanie Cisowianka rozegra w niedzielę, 4 września 2022 r. o godz. 16:00 w Janowie Lubelskim z miejscową Janowianką.

Skład : Długosz Jakub (80' Pielacha Daniel) - Kopyciński Kacper (70' Pacocha Jakub), Łakomy Mateusz (70' Krzysztoszek Daniel), Antoniak Mateusz - Giziński Dominik, Wankiewicz Jan (55' Dudkowski Adrian), Kobus Krystian (55' Kalita Karol), Giziński Rafał (55' Janik Sebastian) - Pytka-Wasil Kacper, Cielebąk Jakub (70' Filozof Patryk), Szczotka Konrad.

źródło: FB Ks Cisowianka Drzewce