Fajnie do momentu (zdjęcia)

Fajnie do momentu (zdjęcia) - Zdjęcie główne

Sport Czwarty remis Powiślaka. Rafał Banaszek i spółka do przerwy prowadzili 2:0.

- Fajnie to wyglądało. Mieliśmy sporo okazji, cały czas byliśmy przy piłce. Prowadziliśmy po bramce Mateusza Kamoli, który był faulowany na 20 metrze, a po chwili uderzył z rzutu wolnego nad murem. Po chwili Mateusz Kłyk zgrał z pierwszej piłki do Grzegorza Fularskiego, a ten idealnym zagraniem w uliczkę wypuścił Damiana Kopcia, który w sytuacji sam na sam kopnął z pierwszej piłki - opowiada Giza.

Szkoleniowiec zastanawiał się nad postawą zespołu po przerwie. - Mieliśmy zagrać trochę inaczej, nie udało się. Gra nie wyglądała tak, jak powinna. Zanotowaliśmy zbyt dużo niecelnych podań, a to napędzało przeciwnika. Szkoda, bo przy prowadzeniu różnicą dwóch goli, należałoby wygrać. Mamy nauczkę na swoim przykładzie, chociaż tydzień temu potrafiliśmy w podobnej sytuacji odrobić stratę, a do tego strzelić decydującą bramkę. Mamy jeden punkt, nie robimy tragedii. Nadal nie przegraliśmy - dodaje.

Powiślak Końskowola - Eko Różanka 2:2 (2:0)

Bramki: Kamola 29`, Kopeć 36` - Błaszczuk 68`, Więcaszek 82`.

Powiślak: Żuber - Wankiewicz, Kędra, Antoniak, Leszczyński, Banaszek (59` R. Giziński), Miazga (72` Przychodzień), Fularski (80` Jezior), Kamola (53` Sułek), Kopeć, Kłyk (53` Pięta).

Eko: Danielczuk - Żakowski, Sobów, Kruk (46` Jędrzejuk), Bartnik (74` Mikulski), Sheluk, Błaszczuk, Walaszek, J. Gołąb (68` Prus), Więcaszek, Magdysz

Żółte kartki: Pięta - Sobów, Walaszek.

Sędziował: Ostrowski (Zamość).