Fatalna kwarta

Fatalna kwarta - Zdjęcie główne

SportW najciekawszym meczu kolejki Puławskiej Ligi Koszykówki rozegranej 1 marca, Chemik, ściągając na ten mecz kolejne wzmocnienia okazał się lepszy od Banku Spółdzielczego.

Na końcowy rezultat tej potyczki największy wpływ miała pierwsza kwarta zakończona wynikiem 24:3. "Bankowcy" po fatalnym początku obudzili się dopiero po 10 minutach i zaczęli odrabiać straty, które w pewnym momencie wynosiły już tylko osiem punktów. Okazało się, że pośpiech w ostatnich minutach spotkania pozwolił Chemikowi na opanowanie sytuacji i pewną wygraną. W drugim starciu Dbros bez kłopotu uporał się z Pogonią, aplikując rywalom przy okazji aż 11 "trójek". Skutecznością błysnął Michał Szponder, który zdobył aż 42 punkty.