Reklama

Reklama

Gałązka pokieruje Powiślakiem. Klub ma nową siedzibę

Opublikowano:
Autor:

Gałązka pokieruje Powiślakiem. Klub ma nową siedzibę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport 17 stycznia odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Klubu Sportowego Powiślak Końskowola. Jednym z punktów zebrania był wybór zarządu klubu, a także komisji rewizyjnej.

Reklama

Nowym prezesem został Arkadiusz Gałązka, jego zastępcą Mariusz Próchniak, skarbnikiem Krzysztof Sułek, sekretarzem Joanna Muroń, a członkiem Zbigniew Zadura. Dotychczasowy prezes Artur Suszek oraz sekretarz Patryk Suszek zrezygnowali z kandydowania.

W składzie komisji rewizyjnej znaleźli się przewodniczący Ryszard Mączka oraz członkowie: Jarosław Śliwiński i Tomasz Wojdaszka. Dotychczasowy przewodniczący Edward Pytlak nie wziął udziału w wyborach. 

Istotną informacją jest również zmiana oficjalnego adresu klubu z budynku Gminnego Ośrodka Kultury przy ulicy Lubelskiej 93 na budynek klubowy przy ulicy Żyrzyńskiej 21. W czwartek nowy zarząd odbył pierwsze spotkanie z trenerem i zawodnikami, podczas którego drużyna oficjalnie podziękowała dotychczasowemu sternikowi klubu - Arturowi Suszkowi.

Zarząd klubu:
Prezes: Arkadiusz Gałązka
Zastępca prezesa: Mariusz Próchniak
Skarbnik: Krzysztof Sułek
Sekretarz: Joanna Muroń
Członek: Zbigniew Zadura

Komisja Rewizyjna:
Przewodniczący: Ryszard Mączka
Członek: Jarosław Śliwiński
Członek: Tomasz Wojdaszka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy