"Kali". Prosto z lotniska na boisko. Kalita: Moja Paula dźwignęła temat

"Kali". Prosto z lotniska na boisko. Kalita: Moja Paula dźwignęła temat - Zdjęcie główne

Sport Cisowianka Drzewce zremisowała 2:2 ze Stalą Kraśnik. Podopieczni Łukasza Gizy stracili gola na remis w 8 minucie doliczonego czasu gry.

W 69 minucie Cisowianka wygrywała 2:0. Szóstego gola w czwartym meczu w sezonie zdobył Karol Kalita. - Mecz uważam za bardzo udany, z dużym niedosytem. Zabrakło nam naprawdę niewiele, żeby dowieźć wynik. Mamy bolesną lekcję, ale myślę, że wyciągniemy wnioski i więcej nie popełnimy takich błędów w końcówce meczu. Oczywiście, cieszy gol i podtrzymana passa. Raduję się podwójnie, bo pokonałem przyjaciela Adriana Wójcickiego. Z drugiej strony, jeśli mógłbym zamienić to trafienie na trzy punkty i pozycję lidera, zrobiłbym to bez żadnego zastanowienia - mówi Karol Kalita.

28-latek dodaje, że dzisiaj o godz. 14 jest umówiony z Wójcickim na kawę. - Postawię mu małą czarną, żeby się na mnie nie gniewał - dodaje z uśmiechem.

Mało kto wie, ale udział "Kaliego" w meczu ze Stalą Kraśnik stał pod dużym znakiem zapytania. - Na mecz przyjechałem prosto z lotniska. Lot z Göteborga miałem opóźniony o dwie i pół godziny. Tutaj wielkie podziękowania dla mojej Pauli, która dźwignęła temat. Spakowała mnie i dowiozła sprzęt meczowy oraz wszystkie potrzebne rzeczy do Nałęczowa - mówi Kalita.

Trener, zawodnicy oraz kibice Cisowianki mogą odetchnąć z ulgą. - To był mój ostatni wyjazd w tym roku do Szwecji. Do końca rundy będę pomagał zespołowi - przyznaje. Być może "Kali" nie zagra w weekend 21/22 października. Dlaczego? 20 października powie sakramentalne "tak" swojej Pauli. Brawo!