KONIEC PRZYGODY Z PUCHAREM POLSKI

KONIEC PRZYGODY Z PUCHAREM POLSKI - Zdjęcie główne

Sport GLKS Ludwiniak Ludwin - KS Cisowianka Drzewce 1:0 W drugiej rundzie okręgowego Pucharu Polski na szczeblu LZPN Cisowianka przegrywa jedną bramką z drużyną Ludwiniaka Ludwin po rzucie karnym w 81 minucie spotkania.

Szansę gry od trenera Gizy dostało aż dziewięciu zawodników spoza wyjściowej jedenastki z ligowego spotkania z Orionem.

Nie zmienia to faktu, że gra się nie kleiła. Ewidentnie czegoś brakowało,czytam na facebooku KS Cisowianka Drzewce.

Wydawało się, że w końcu padnie bramka dla Cisowianki, lecz na niespełna dziesięć minut przed końcem w stykowej sytuacji w polu karnym rozgrywa się sytuacja doprowadzajaca do jak sie okazuje zwycięskiej bramki.

Przyjmujemy porażkę na klatę i lecimy dalej. Była to cenna lekcja dla naszej drużyny. Ale jak mówią - każda porażka czegoś uczy i musimy wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski – czytamy w podsumowaniu relacji na FB Cisowianki Drzewce.

Skład : Długosz Jakub - Baran Wiktor (67' Krzysztoszek Daniel), Antoniak Mateusz, Pacocha Jakub - Giziński Dominik, Lato Tymoteusz (67' Dudkowski Adrian), Giziński Rafał(64' Kozak Michał), Janik Sebastian (67' Kopyciński Kacper) - Pytka-Wasil Kacper, Szymanek Dominik (64' Kobus Krystian), Cielebąk Jakub (46' Filozof Patryk).