Koniec testów Wisły. Czas na ligę

Koniec testów Wisły. Czas na ligę - Zdjęcie główne

SportPodopieczni Mariusza Pawlaka pokonali 3:0 Powiślaka Końskowola na tydzień przed inauguracją rundy wiosennej. Trener dał szansę niemal wszystkim zawodnikom, którzy są w kadrze pierwszego zespołu. Wyjątkiem był Michał Wolanin, którego zatrzymały ważne sprawy rodzinne.

Pierwsza bramka padła po niezłej akcji Szymona Stanisławskiego, który dograł w pole karne do Łukasza Kacprzyckiego, a ten trafił do siatki. W końcówce pierwszej połowy padł drugi gol. Głową uderzał Mateusz Pielach, a piłkę do własnej bramki skierował Damian Koprucha. Na początku drugiej połowy wynik ustalił Tomasz Zając, dobijając strzał Przemysława Skałeckiego.

Wisła Puławy - Powiślak Końskowola 3:0 (2:0)

Bramki: Kacprzycki 19`, Koprucha 43` (s), Zając 53`.

Wisła: Kołotyło - Cheba, Cyfert (60` Kiczuk), Pielach, Barański (60` Pigiel), Skałecki (75` Konc), Kacprzycki (35` Kobiałka), K. Puton (75` W. Puton), Zając (60` Bernat), Brągiel (60` Zuber), Stanisławski (46` Wojczuk).