KS Cisowianka Drzewce - LKS Stróża 1:2

KS Cisowianka Drzewce - LKS Stróża 1:2 - Zdjęcie główne

Sport NIC NIE MOŻE WIECZNIE TRWAĆ...

NIC NIE MOŻE WIECZNIE TRWAĆ...tak komentują relacje z meczu KS Cisowianka Drzewce na sowim FB

Bramka : Krystian Kobus 65'.

W spotkaniu 24. kolejki Lubelskiej Keeza Klasy Okręgowej na własnym stadionie KS Cisowianka Drzewce przegrywa 1:2 z LKS Stróża.

Spotkanie od początku było wyrównane.

Dogodną okazję do bramki w 13 minucie  spotkania po składnej akcji miał Rafał Giziński, ale doskonale broniący bramkarz Stróża wyciągnął piłkę.

W 57 minucie LKS Stróża strzela bramkę. Po zmianach trenerskich Cisowianka  w 65 minucie remisuje

Krystian Kobus w polu karnym z przewrotki ładuje przepięknej klasy bramkę.

Ale to nie koniec meczu, na siedem minut przed końcem Radzikowski huknął w słupek, zabrakło niewiele do bramki... Niestety w 85' mamy 1:2.

W doliczonym czasie gry było naprawdę gorąco, lecz wynik nie uległ zmianie.

Kolejne spotkanie rozegramy w przyszłą Sobotę – 21 maja 2022 r. o godz. 11:00 w Kurowie z miejscową Garbarnią.

Skład : Miazek Jan - Krzysztoszek Daniel, Antoniak Mateusz, Pacocha Jakub (57' Pięta Maciej) - Giziński Dominik, Wankiewicz Jan, Janik Sebastian, Kędra Daniel (76' Szymanek Dominik) - Giziński Rafał (67' Radzikowski Sławomir), Pytka-Wasil Kacper (57' Kobus Krystian), Szczotka Konrad.