PADŁA SZÓSTKA - JEST WYGRANA

PADŁA SZÓSTKA - JEST WYGRANA - Zdjęcie główne

SportKS Cisowianka Drzewce - LKS Stok Zakrzówek 6:0 Bramki : Konrad Szczotka 6', Patryk Filozof 23', Dominik Giziński 30', Jakub Cielebąk 35', Krystian Kobus 68', 89'.

Źródło: facebook KS Cisowianka Drzewce

KS Cisowianka Drzewce - LKS Stok Zakrzówek 6:0

W spotkaniu szóstej kolejki Lubelskiej "Keeza" Klasy Okręgowej na boisku KEN w Puławach 6:0 Cisowianka pokonuje LKS Stok Zakrzówek.

Wynik spotkania już w 6 minucie otwiera Konrad Szczotka, który uderza w okienko bramki przeciwnika. Pierwsza połowa po wielu ciekawych akcjach obydwu druzyn kończy się domeną Cisowianki. 4:0

W drugiej połowie piątą bramkę w 68 minucie strzela Krystian Kobus, po asyście Szczotki, uderzając strzałem po ziemi. Minutę przed końcem regulaminowego czasu gry wynik na 6:0 ustala Krystian Kobus.

Kolejne ligowe spotkanie KS Cisowianka Drzewce rozegra w sobotę 24 września 2022 r. o godzinie 11:00 w Puławach z Unią Bełżyce.

Skład : Długosz Jakub (80' Pielacha Daniel) - Kopyciński Kacper (46' Krzysztoszek Daniel), Łakomy Mateusz, Antoniak Mateusz - Wankiewicz Jan (56' Pytka-Wasil Kacper), Dudkowski Adrian (46' Giziński Rafał), Giziński Dominik (63' Janik Sebastian), Kalita Karol - Filozof Patryk (56' Węgrzyn Jakub), Cielebąk Jakub (56' Kobus Krystian), Szczotka Konrad.