Podium Emila. Berliński drugi

Podium Emila. Berliński drugi - Zdjęcie główne

SportZ okazji Dni Dęblina odbył się turniej tenisa stołowego o puchar burmistrza miasta. W stawce znaleźli się przedstawiciele z naszego miasta.

Emil Matraszek w rywalizacji indywidualnej w grupie mężczyzn (21-50 lat) zajął czwarte miejsce. Triumfował Paweł Gawryołek przed Tadeuszem Sidorukiem i Rafałem Gzubickim. Lokatę 7-8. wywalczył Piotr Mitruczuk, a 9-12. Ryszard Zawadzki.

W zmaganiach najstarszych (56 lat i starsi) mistrzem został Krzysztof Grabowski, a drugie miejsce zajął Tadeusz Berliński. Leszek Matraszek zamknął stawkę na piątym miejscu. W rywalizacji open triumfował Paweł Gawryołek, natomiast Emil Matraszek uplasował się na trzeciej pozycji. Za nim zmagania zakończył Krzysztof Moszczyński ze Skoków. Miejsca 9-12. zajęli: Ryszard Zawadzki, Piotr Mitruczuk i Tadeusz Berliński.