Reklama

Reklama

Pomóżmy Radosławowi Poniatowskiemu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Pomóżmy Radosławowi Poniatowskiemu - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport W niedzielę (29 listopada 2020 roku) Radosław Poniatowski doznał koszmarnej kontuzji łokcia podczas Mistrzostw Polski Seniorów, Seniorek i Młodzieżowców w podnoszeniu ciężarów. W drugiej próbie rwania jego łokieć nie wytrzymał. Bardzo szybko został zabrany do szpitala.

Reklama

Radosław Poniatowski - wspaniały młody człowiek, świetny sportowiec. Zawodnik Wisły Puławy. Obecnie czeka na operację, która będzie kosztowna, jak również przed nim wielomiesięczna rehabilitacja. Na wszystko potrzebne są środki pieniężne. 20-latek jest studentem, pobierał stypendium z Urzędu Miasta w Puławach, jak również gratyfikację za znakomite wyniki od Marszałka Województwa Lubelskiego. Pieniądze skończą się wraz z nadejściem nowego roku, gdyż podczas zawodów nie wywalczył medalu, który dawał możliwość pobierania wynagrodzenia w 2021 roku. Teraz zostanie sam, bez możliwości trenowania czy zarabiania pieniędzy w normalnej pracy.

Wejdź tutaj i pomóż, jeśli oczywiście możesz

Dlaczego robimy zbiórkę? Jak wiadomo, Radek będzie potrzebował dużych środków na operację, rehabilitację i codzienne życie. Jeśli możesz, pomóż. Wrzuć złotówkę, 10, 20, 50 czy 100 złotych.

Otrzymałem pozwolenie na zrobienie zrzutki od Radka. Początkowo nie chciał się zgodzić, gdyż już raz potrzebował wsparcia na rehabilitację nogi. Przekonałem go, że ludzie lubią i chcą pomagać. Pokażmy mu, że jesteśmy z nim. Razem walczmy o to, by wyzdrowiał i jeszcze zaprezentował się na pomoście. Damy radę!

 

Mateusz Połynka, dziennikarz Wspólnoty.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE