POZYTYWNE SYGNAŁY Z LUBLINA

POZYTYWNE SYGNAŁY Z LUBLINA - Zdjęcie główne

SportMKS Sygnał Lublin - KS Cisowianka Drzewce 1:5 Bramki : Jakub Cielebąk 31', 48', Krystian Kobus 39', Konrad Szczotka 45', 68'. W drugiej kolejce Lubelskiej "Keeza" Klasy Okręgowej wygrywamy 5:1 w Lublinie z miejscowym Sygnałem.

MKS Sygnał Lublin - KS Cisowianka Drzewce 1:5

Spotkanie nie rozpoczęło się dla Cisowianki najlepiej. Niewykorzystane okazje, a po niespełna kwadransie Sygnał otworzyl wynik spotkania.

Arbiter podyktował karny i gospodarze zamieniają go na bramkę. W 31 minucie Cisowianka wyrównuje, a  45 minucie sędzia wskazuje na rzut karny. Karnego na bramkę zamienia niezawodny Konrad Szczotka.

Drugą część spotkania Cisowianka zaczyna wyśmienicie. W 48 minucie pada kolejna bramka.

Kolejne dobre spotkanie Cisowianki. Jak sami pisza na swoim profilu: “ Lecz chyba kolejny raz potrzebna była strata bramki, żebyśmy się obudzili i "wrzucili drugi bieg". Gra wyglądała całkiem przyjemnie dla oka. Rywale również nie odpuszczali i kilka razy zagrozili naszej bramce, lecz dobrze między słupski spisywał się "Długi". Cała drużyna pokazała kawał serducha, dając tym samym "sygnał", że idzie to w dobrym kierunku”

Kolejne ligowe spotkanie w sobotę 27. sierpnia 2022 r. o godz. 11:00 w Puławach na boisku przy ZSO im. KEN, z LKS Błękit Cyców.

Skład : Długosz Jakub - Kopyciński Kacper (72' Antoniak Mateusz), Łakomy Mateusz, Krzysztoszek Daniel - Wankiewicz Jan, Dudkowski Adrian (60' Giziński Dominik), Pięta Maciej (60' Giziński Rafał), Kobus Krystian (72' Pacocha Jakub) - Filozof Patryk (60' Pytka-Wasil Kacper), Cielebąk Jakub, Szczotka Konrad (72' Lato Tymoteusz).

INF: Facebook KS Cisowianka Drzewce