Radunia wygrała w Puławach (zdjęcia)

SportWisła Grupy Azoty przegrała 0:1 z Radunią Stężyca po golu Łukasza Bogusławskiego w 7 minucie.

Mecz lepiej ułożył się dla gości, którzy szybko zdobyli bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W kolejnych minutach to Wisła przejęła inicjatywę i wykreowała kilka dogodnych sytuacji. Najklarowniejszą okazję na zdobycie gola miał w 16 minucie Dawid Retlewski, którego strzał z głowy w niezłym stylu obronił bramkarz przyjezdnych. Z kolei w 29 minucie golkiper interweniował przy dobrym strzale Kamila Kumocha.

Po zmianie stron to podopieczni trenera Michała Pirosa w dalszym ciągu przeważali, ale nie potrafili udokumentować tego bramką. Swoich szans próbowali Mateusz Klichowicz czy Krystian Puton, lecz niestety bez efektu. W rezultacie Wisła uległa Raduni Stężyca 0:1.

Wisła Grupa Azoty Puławy - Radunia Stężyca 0:1 (0:1)
Bramka: Bogusławski 7'.
Wisła: Mielcarz - Flak, Noiszewski, Wiech, Kaczorowski (67' Pavlas), Kaczmarek (67' Kołtański), Puton (80' Janicki), Skałecki (80' Bortniczuk), Kumoch (80' Kargulewicz), Klichowicz, Retlewski.
Radunia: Tułowiecki - Kwiatkowski (86' Potrac), Bogusławski (74' Czajkowski), Dampc, Straus, Słomka (58' Nowicki), Baszłak, Kasprzak, Biskup, Płotka (58' Rajski), Kuzimski.
Żółte kartki: Klichowicz, Noiszewski - Płotka, Dampc.
Sędziował: Szczech (Warszawa).