Rozbili Tomasovię. Kacper w składzie

Rozbili Tomasovię. Kacper w składzie - Zdjęcie główne

SportDrugie zwycięstwo, ale pierwsze tak okazałe odnieśli podopieczni Mariusza Pawlaka. Puławianie rozbili czwartoligowca, zdobywając aż sześć goli po przewie.

Hat-trickiem popisał się Maciej Wojczuk. Niespełna 23-latkowi na taki wyczyn potrzebne było 12 minut. W pierwszej połowie, pomimo wielu okazji padł tylko jeden gol autorstwa Błażeja Cyferta, który sfinalizował akcję Łukasza Kacprzyckiego. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie. W 63. minucie do siatki po indywidualnej akcji trafił Maciej Wojczuk. Osiem minut później wynik na 3:0 podwyższył Włodzimierz Puton. W ciągu kolejnych czterech minut kibice zobaczyli trzy strzały, które znalazły drogę do bramki. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Wojczuk, a jeden gol był dziełem Dawida Chudyby. Wynik ustalił w 81. minucie Szymon Stanisławski.

Wisła Puławy - Tomasovia Tomaszów Lub. 7:0 (1:0)

Bramki: Cyfert 19`, Wojczyk 63`, 72`, 75`, W. Puton 71` Chudyba 74`, Stanisławski 81`.

Wisła (I połowa): Owczarzak - Cheba, Cyfert, Pielach, Barański, Konc, Skałecki, Kacprzycki, K. Puton, Brągiel, Zając; (II połowa): Kołotyło - Wolanin, Kiczuk, Barański, Pigiel, Kobiałka, W. Puton, Corbo, Chudyba, Stanisławski, Wojczuk.

GIEŁDA TRANSFEROWA WISŁY

PRZYBYLI: Błażej Cyfert (Stal Rzeszów), Tomasz Zając (Bałtyk Gdynia), Dominik Cheba (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Dariusz Brągiel (Wisła Sandomierz), Mikołaj Sobich. Antonio Corbo, Patryk Kock (z drużyny juniorów), Kacper Kołotyło (Odra Opole).

ODESZLI: Arkadiusz Maksymiuk (rozwiązanie kontraktu), Piotr Zmorzyński (Stal Stalowa Wola), Krystian Żelisko, Konrad Szczotka (obaj wypożyczenie do Lewartu Lubartów), Piotr Rogala (szuka klubu).