Reklama

Reklama

Sześć medali wyjęli z wody

Opublikowano: 9 grudnia 2020 12:40
Autor: Mateusz Połynka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport W Zamościu odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego dzieci 10 i 11-letnich w pływaniu. Nasza sekcja pływacka zajęła czwarte miejsce w klasyfikacji medalowej, zdobywając sześć krążków, w tym dwa złote i cztery brązowe.

Reklama

Znakomicie spisał się Dawid Sala. Młody zawodnik Wisły wywalczył dwa złote medale na 50 metrów stylem motylkowym i 100 metrów stylem zmiennym. Ponadto nasz reprezentant odebrał statuetkę dla najlepszego zawodnika w wieku 10 lat.

 

Dwukrotnie na podium wchodziła Zuzanna Cywka. Zawodniczka Wisły zajęła trzecie miejsce na 50 metrów stylem motylkowym i na 100 metrów stylem zmiennym. Z kolei Mikołaj Maciąg wywalczył brąz na 100 metrów stylem grzbietowym. Oprócz tego zajął piąte miejsce na 50 metrów stylem motylkowym.

 

Jakub Bocianowski był trzeci na 50 metrów stylem motylkowym i czwarty miejsce na 100 metrów stylem zmiennym. Bartłomiej Rymkiewicz uplasował się na czwartej pozycji na 100 metrów stylem grzbietowym oraz zajął piąte miejsce na 100 metrów stylem dowolnym.

 

Aleksandra Żaczek była czwarta na 50 metrów stylem klasycznym. Mateusz Kozak zajął piąte miejsce na 100 metrów stylem zmiennym, jak również na 50 metrów stylem grzbietowym. Lidia Koncka odebrała dyplom za piąte miejsce stylem grzbietowym. Dyplom również otrzymała Zofia Bociańska za szóstą lokatę na 100 metrów stylem klasycznym.

 

Swoje rekordy życiowe poprawiali Antonina i Bartłomiej Dudzik, Aleksandra Kostyra i Zofia Pawłowska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.