Trzy gole w meczu Wisły Puławy

Trzy gole w meczu Wisły Puławy - Zdjęcie główne

Sport Przed chwilą zakończyło się spotkanie w ramach piątej kolejki eWinner II ligi. Wisła Puławy mierzyła się na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg.

Podopieczni Mariusza Pawlaka muszą przełknąć gorycz porażki. Nasi ulegli 1:2 świetnie spisującemu się beniaminkowi rozgrywek. Gospodarze wygrywali od 30 minuty, kiedy to Piotra Zielińskiego pokonał Dominik Chromiński. Wyrównał tuż przed przerwą Dawid Retlewski. Dla 30-letniego napastnika to piąty gol w sezonie. Gdy wydawało się, starcie zakończy się podziałem punktów, nasi stracili gola za sprawą Radosława Tuleji, który dobił strzał Pawła Łysiaka.

Przed drużyną powrót do domów i przygotowania do niedzielnego starcia. 14 sierpnia o godz. 18:00 nasi rozpoczną bój na własnym boisku z Zagłębiem II Lubin.

Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy 2:1 (1:1)
Bramki: Chromiński 30', Tuleja 86' - Retlewski 45'.
Kotwica: Pogorzelec - Kozajda (90' Modelski), Witasik, Kostkowski, Murawski, Tuleja, Kort (64' Bartoś), Soljić, Chromiński (56' Cabrera), Cywiński (56' Łysiak), Bojas (64' Goncerz).
Wisła: Zieliński - Przywara, Wiech, Majewski, Cheba, Ednilson (72' Josino), Kona, Puton, Kaczmarek (46' Banach), Klichowicz (46' Papiyan), Retlewski (85' Paluchowski).
Żółte kartki: Chromiński, Kort - Kaczmarek, Ednilson.
Sędziował: Idzik (Poznań).
Widzów: 2250.