WIELKIE EMOCJE I TWARDA WALKA

WIELKIE EMOCJE I TWARDA WALKA - Zdjęcie główne

Sport W MECZU NA SZCZYCIE NIE PADŁA BRAMKA

MKS Janowianka Janów Lubelski - KS Cisowianka Drzewce 0:0

W spotkaniu IV kolejki Lubelskiej "Keeza" Klasy Okręgowej remisujemy 0:0 w Janowie Lubelskim z miejscową Janowianką.

Spotkanie już przed pierwszym gwizdkiem elektryzowało. Stadion w Janowie Lubelskim został mocno wypełniony i kibice mimo braku bramek nie mogli się nudzić.

Pierwsza połowa to lekka przewaga Cisowianki,  od 32 minuty grała w przewadze po tym zawodnik gospodarzy otrzymał drugą żółtą kartkę.

Druga połowa przyniosła jeszcze więcej emocji. Obie drużyny miały swoje okazje, lecz z jednej, jak i z drugiej strony doskonale spisywali się bramkarze. Trzeba przyznać, że jednak klarownych sytuacji nie było zbyt wiele z obu stron.

Spotkanie kończy się remisem bezbramkowym.

Kolejne ligowe spotkanie Cisowianka rozegra w sobotę 10 września 2022 r. o godzinie 11:00 w Puławach z Polesiem Kock.

Skład : Długosz Jakub - Kopyciński Kacper, Łakomy Mateusz, Krzysztoszek Daniel - Wankiewicz Jan, Dudkowski Adrian, Pytka-Wasil Kacper (60' Filozof Patryk), Kobus Krystian (60' Pięta Maciej) - Kalita Karol, Cielebąk Jakub, Szczotka Konrad.

źródło: FB Ks Cisowianka Drzewce