Wisła bez punktów. Wyrównali, a później masa błędów

Wisła bez punktów. Wyrównali, a później masa błędów - Zdjęcie główne

Sport Trzecią porażką porażkę w sezonie zanotowali piłkarze Wisły Grupa Azoty Puławy.

Podopieczni Michała Pirosa ulegli 2:3 Olimpii Elbląg. Gospodarze wyszli na prowadzenie po strzale Yana Senkevicha, który pokonał Oskara Mielcarza zza pola karnego po zbyt krótkim wybiciu futbolówki przez Przemysława Skałeckiego. Puławianie dążyli do wyrównania i udało się w 89 minucie za sprawą Kamila Kumocha, który huknął w samo okienko.

Niestety, w trzeciej minucie doliczonego czasu gry Olimpia wygrywała po sytuacji sam na sam Famulaka. Po chwili było 3:1 po uderzeniu Bartosia i Rykoszcie. Nasi zdołali zmniejszyć straty za sprawą Dawida Retlewskiego.

Olimpia Elbląg - Wisła Grupa Azoty Puławy 3:2 (0:0)
Bramki: Senkievich 55', Famulak 90+2', Bartoś 90+3' - Kumoch 88', Retlrewski 90+6'.