Wisła podejmie Radunię

Wisła podejmie Radunię - Zdjęcie główne

Sport 9 kwietnia o godz. 15:00 piłkarze Wisły powalczą o punkty w II lidze. Podopieczni Mariusza Pawlaka zmierzą się z Radunią Stężyca.

Przed tygodniem puławianie musieli uznać wyższość lidera - Stali Rzeszów, przegrywając 0:2. Radunia bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Olimpią Elbląg. Wisła plasuje się na 13. pozycji z dorobkiem 32 punktów. O cztery więcej ma ekipa ze Stężycy.

Jesienią Krystian Puton i spółka zremisowali na boisku przeciwników 2:2. Rywale po 30 minutach wygrywali 2:0 po trafieniach Bartosza Kuźniarskiego i Wojciecha Łuczaka. W 61 minucie z rzutu karnego tafił Carlos Daniel, a punkt zapewnił Dylan Ruiz-Diaz, który zdobył jedyną bramkę w barwach Wisły.