Za duże rozluźnienie Cisów

Za duże rozluźnienie Cisów - Zdjęcie główne

SportPodopieczni Jarosława Maciążka po porażce 0:3 na inaugurację z Arką Wojsławice wreszcie triumfowali.

Nałęczowianie ograli 3:1 zespół z Bełżyc. W premierowej odsłonie nie dali szans przeciwnikom, triumfując do 13. - Drugi set mieliśmy pod kontrolą i brakowało nam punkty, by zakończyć partię. Rywale zdołali częściowo odrobić straty, jednak po dobrym przyjęciu postawiliśmy kropkę nad "i". Za duże rozluźnienie dało znać w trzecim secie - mówi szkoleniowiec.

Przegrana partia podziałała mobilizująco na naszych i triumf 25:20 pozwolił graczom Cisów zgarnąć komplet punktów. - Przed nami derby. Będziemy chcieli przedłużyć passę meczów bez porażki.

Cisy Nałęczów - CKFiS Bełżyce 3:1 (25:13, 25:23, 20:25, 25:20)

Cisy: A. Orlik, Krysiak, Mucha, R. Marzec, Wojnar, Chrzanowski, Bieńko (libero) oraz Ciorgoń, Antoszek, Kusy.