Zbili "Kolejorza"

Zbili "Kolejorza" - Zdjęcie główne

SportMłodzi piłkarze Wisły wzięli udział w rozgrywanym w Rzeszowie turnieju Resovia Winter Cup dla rocznika 2005. Gracze Michała Majewskiego zajęli drugie miejsce.

Łącznie w stolicy Podkarpacia pojawiło się 12 drużyn z całej Polski, które zostały podzielone na dwie grupy. Puławianie znaleźli się w stawce B, razem z Resovią Rzeszów, SMS-em Jarosław, Głogovią Głogów Mł., Lechem Poznań FA Rzeszów oraz Wilczkiem Lesko. W spotkaniach eliminacyjnych puławscy piłkarze zaliczyli dziewięć zwycięstw oraz jeden remis.

Podopiecznym Majewskiego jednoznacznie postawili się dopiero ich koledzy z Górnika Zabrze, którzy pokonali puławski zespół 1:0. Poza drugim miejscem w ogólnej klasyfikacji piłkarze rocznika 2005 zdobyli puchar dyrektora turnieju, a najlepszym zawodnikiem zmagań został Antoni Hawryło wraz z Jakubem Kamińskim z Górnika.