Zgodnie z planem

Zgodnie z planem - Zdjęcie główne

Sport W 10. serii gier siatkarze Cisów i Powiślaka solidarnie sięgnęli po komplet punktów. Oba mecze zakończyły się po trzysetowych starciach.

Pewne

Nałęczowianie nie mieli problemów z pokonaniem MKS-u Kraśnik.

Dwa sety były pod naszą kontrolą od początku do końca. W trzecim secie goście wygrywali 10:6, jednak wróciliśmy do gry i zrobiło się po 12. Na pochwałę zasługuje cały zespół. Nieźle wyglądaliśmy w ataku, na zagrywce i przyjęciu. Cieszy gra Piotrka Krysiaka, Konrada Buszko - mówi Przemysław Chrościcki, opiekun Cisów.

Cisy Nałęczów - MKS Kraśnik 3:0 (25:16, 25:22, 25:20)

Cisy: Bartek Słonka, Piotr Krysiak, Arkadiusz Orlik, Paweł Kisiel, Leszek Cholewa, Piotr Kozieł, Konrad Buszko (libero) oraz Michał Gałkowski, Kamil Smyl, Mariusz Zadubiec, Grzegorz Łuszczewski,

Bez libero też można

Jeszcze bardziej przekonujące zwycięstwo odnieśli podopieczni Henryka Turbiasza.

Końskowolanie zagrali bez libero. Rafał Kozak pauzuje z powodu złamania palca.

Mieliśmy pełną kontrolę. Nie było dramatycznych momentów. Nasza wygrana była kwestią czasu. Nie ma o czym opowiadać - mówi szkoleniowiec Powiślaka.

III LO Zamość - Powiślak Końskowola 0:3 (17:25, 17:25, 12:25)

Powiślak: Tomasz Kowalczyk, Mateusz Stonio, Karol Kupisz, Maksymilan Kozłowski, Michał Chuszcz, Przemysław Kozak oraz Damian Siudaj, Marek Turbiasz.